Шевченко позбавив ТВі полуничок

Олесь Лук'яненко
24 квітня 2013р. 9:23

Шевченко позбавив ТВі полуничок

Новий керівний ТВі Артем Шевченко на своєму блозі повідомив, що телеканал відтепер не буде транслювати в ефірі «Клуб еротики» та «КлубНичка».

За словами Шевченка, вони викликали відторгнення і несприйняття значної частини глядачів. За його словами, ці інтерактивні формати були повернуті минулим керівництвом каналу. Також він пообіцяв позбавити ТВі смс-чатів, які ставали майданчиком для взаємних образ та брутальних сварок між анонімами. Коли буде відновлений ефір на каналі, призначений керівник не повідомив. 

Наразі на ТВі крутять повтори минулих передач, бо працівники каналу оголосили страйк до того, поки нове керівництво не вирішить питання з власником Костянтином Кагальським та не пред’явить підтверджуючі документи. Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час екс-керівник каналу Наталя Катеринчук і власник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. 

 

Теги: Київ , ТВі