Порошенко продає «Кореспондент» для чогось нового

Олесь Лук'яненко
24 квітня 2013р. 9:53

Позафракційний депутат та мільярдер Петро Порошенко продає частку в журналі та на сайті "Кореспондент" та радіостанції "Наше радіо", а також готується інвестувати в новий медіа-проект. Про це пише Комерсант із посиланням на джерело, близьке до однієї зі сторін угоди.

Порошенко більше не є партнером United Media Holding (UMH). Медіагрупа викуповує по 50% зазначених вище ЗМІ. Порошенко готується інвестувати в новий проект в медіа. У лютому цього року Порошенко також продав UMH свою частку в радіостанціях "Ретро ФМ" і Next. Порошенко підтвердив продаж активів, уточнивши, що вона була здійснена за умовами опціону, укладеного сторонами в 2010 році."За згодою акціонерів, можливість реалізувати опціон була в обох сторін. Ми своїм правом скористалися",- уточнив віце-президент UMH Григорій Шверк. Враховуючи політичні амбіції Порошенко, вихід з медіаактивів є нелогічним, вважає перший заступник глави комітету Верховної Ради з питань свободи слова й інформації "регіоналка" Олена Бондаренко. «Петро Олексійович — успішний бізнесмен. Або йому запропонували вкрай вигідні умови угоди, або це якийсь хитрий хід»,— розповіла Бондаренко.

Партнерами UMH також уважаються Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, яких називають співвласниками журналу "Фокус" і газети "Комсомольська правда", а також Ігор Суркіс – власник радіо «Динамо». Порошенко може стати єдиним кандидатом на посаду київського мера, проте найвищі шанси стати мером Києва, згідно досліджень «Центру Разумкова», зберігає лідер партії «УДАР» Віталій Кличко. Порошенко заявив, що якщо опозиція висуне іншого єдиного кандидата, то він зніме свою кандидатуру.  У рейтингу найбагатших людей «Фокус» Порошенко зайняв 18 сходинку рейтингу зі статками у $961,2 мільйонів. Проте за даними ізраїльського Forbes Порошенко мільярдер – видання віднесло його до списку найбагатших євреїв світу зі статком у $1,6 мільярд. Сам бізнесмен звернувся до видання, аби його виключили зі списку, бо він українець.

 

Теги: Київ , порошенко , медіа