Попов мріє про київські автобуси на батарейках

Олесь Лук'яненко
24 квітня 2013р. 10:22

Попов мріє про київські автобуси на батарейках

Голова Київдержадміністрації Олександр Попов хоче побачити на вулицях Києва електроавтобуси, а також налагодити їхнє виробництво на комунальному підприємстві «Київпастранс». Про це повідомляє газета Хрещатик.

Попов в рамках Днів Києва у Відні завітав на завод компанії «Siemens», де виготовляють такі автобуси. Після обговорення можливостей створення спільного австрійсько-українського підприємства Попов заявив, що це сприятиме створенню нових робочих місць та розвитку інших столичних підприємств. «А застосування новітніх екологічно чистих технологій дозволить вивести транспортне забезпечення Києва на якісно новий рівень», - заявив чиновник.

Електроавтобуси курсують у Відні круговим маршрутом, а на кінцевій зупинці на них чекає підзарядка. Киянам вже декілька років обіцяють метро на Троєщину, проте грошей на будівництво Київрада у лютому грошей не знайшла. Цієї зими не витримали морозів інша транспортна новація – потяги Hyundai, які були закуплені у грудні 2010 року за кошти платників податків під час керівництва Міністерства інфраструктури Бориса Колеснікова.

 

Теги: Київ , Попов , транспорт