Янукович з «сім’єю» знову потрапив на футболки

Олесь Лук'яненко
24 квітня 2013р. 11:28

Янукович з «сім’єю» знову потрапив на футболки

Футболки з зображенням президента Віктора Януковича та написом FamilyOK (Сім`яОК ) почали продавати в інтернеті. На фейсбук сторінці Sociopath вже приймають замовлення на різні футболки з прінтами, серед яких і зображення президента.

Адміністрація пабліку пише, що невдовзі відкриється магазин, але замовлення вже можна зробити. «Мне 23,я современная девушка и сегодня я надела футболку не D&G или M&S. На мне футболка FamilyOK.Пусть ВСЕ видят,что я знаю,какая семья в нашей стране чувствует себя ОКейней других», - пише під фото одна з перших клієнток.

Кримінальну справу проти "ПростоПрінту" було порушено восени 2011-го за друк футболок з принтами "Спасибо жителям Донбасса...". Офіційне пояснення - компанія друкувала футболки з символікою "Євро-2012" без дозволу на це від УЄФА. Підставні особи замовили партію футболок (на 60 тисяч гривень) із логотипами «ЄВРО-2012», після чого офіс штурмували правоохоронці. 21 вересня Денис Олійников разом із сім’єю виїхав за межі України. У своєму блозі він заявляв, що їм погрожували.

 

Теги: Київ , Янукович