Іващенко: знову можу опинитися за гратами

Олесь Лук'яненко
24 квітня 2013р. 11:55

Колишній виконувач обов’язків міністра оборони Валерій Іващенко заявляє, що його можуть оголосити у міжнародний розшук, аби вислати назад до України. Про це він розповів 5-ому каналу.

У документах, що отримав адвокат Іващенка, йдеться: оскільки екс-міністр виїхав за кордон – він порушив правила відбування умовного терміну. «Якщо таке рішення буде прийнято, вони мають забезпечити моє запроторення за грати. Яким чином вони можуть це зробити? Оголосити мене у міжнародний розшук і через міжнародні структури вимагати повернення мене в Україну».

Кримінальна справа, яку Валерій Іващенко намагається оскаржити в Євросуді, була порушена проти нього Головним управлінням військових прокуратур Генпрокуратури 20 серпня 2010 року через продаж будівель Судно-механічного заводу в Феодосії. 14 серпня колегія суддів Апеляційного суду Києва пом'якшила вирок Іващенкові, звільнивши його від відбування основного покарання звипробувальним терміном на рік. 13-го лютого Валерій Іващенко отримав політичний притулок у Данії.

 

Теги: Іващенко , суд