Княжицький: юристи ТВі брешуть

Олесь Лук'яненко
24 квітня 2013р. 12:24

Екс-керівник каналу ТВі та депутат від Батьківщини Микола Княжицький заявив, що медіа поширюють неправдиву інформацію від юристів про структуру власності телеканалу.

«Учасниками "Медіаінфо" є компанія "Вілкокс" із внеском у 50 грн. і компанія "Балмор" із внеском у 950 грн. Ніякої Олени Журавської у реєстрі немає, як і доказів власності пана Кагаловського на внесок "Вілкоксу" у 50 грн», - пише Княжицький. В якості доказу він опублікував ксерокопію витягу з Єдиного державного реєстру за 19 квітня. 


Юристи компанії Юримекс, які обслуговували телеканал, повідомили, що головним власником каналу ТВі є Костянтин Кагаловський. Наразі на ТВі крутять повтори минулих передач, бо працівники каналу оголосили страйк до того, поки нове керівництво не вирішить питання з власником Костянтином Кагальським та не пред’явить підтверджуючі документи. Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час екс-керівник каналу Наталя Катеринчук і власник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. 

Теги: Київ , ТВі