Янукович наказав Азарову розібратись з Охматдитом

Максим Опанасенко
24 квітня 2013р. 14:34

Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів негайно вирішити ситуацію з фінансуванням будівництва нового корпусу лікарні "Охматдит". Про це заявив Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко.

"Глава держави вимагає від Уряду забезпечити безперебійне фінансування будівництва цього об’єкта", - сказав Павленко. Реакції Уряду поки немає.

Зранку активісти, члени Опікунської ради лікарні "Охматдит", звернулися до президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова з проханням виконати обіцяне - знайти гроші на новий корпус лікарні. Вони заявляють - чиновники Міністерства фінансів відверто саботують виділення навіть 95 млн., затверджених Верховною Радою. Міністр фінансів Юрій Колобов не знаходить часу на підпис під необхідним документом, і чотири місяці 2013 року проект взагалі не фінансується.

Планувати і будувати новий корпус в "Охматдиті" почали в вересні 2011-го року. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання заплановано мільярд 800 тисяч гривень. Проте за півтора роки на "надію" дітей виділили 225 мільйонів. На 2013-ий заплановано дати ще 200 мільйонів. Будівельники вже почали заявляти про брак коштів і погрожувати зупинкою робіт. У березні з обіцянкою не допустити зупинки будівництва виступив президент Віктор Янукович. Тоді ж подібне заявив і прем'єр Микола Азаров.