Оболонці вибили гроші за нахабні тарифи

Максим Опанасенко
24 квітня 2013р. 15:41

Оболонці вибили гроші за нахабні тарифи

Мешканці будинку по Оболонському проспекту, 16є разом з районною прокуратурою "вибили" з комунальників гроші за завищені тарифи за жовтень-листопад 2012 року. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"У грудні минулого року під час обстеження будинку по просп. Оболонському, 16-Є службові особи комунального підприємства «Служба замовника житлово-комунальних послуг» виявили, що лічильник теплової енергії, яким обладнано будинок, вийшов з ладу" - йдеться в повідомленні, - "Законодавством передбачено, що у разі несправності приладу обліку води і теплової енергії плата за комунальні послуги нараховується з моменту її встановлення згідно з нормативами споживання. Однак всупереч вимогам закону, адміністрацією КП було зроблено перерахунок за вказані послуги за увесь період опалювального сезону". Через це оболонцям нарахували зайвих 50 000 гривень. Що їм, звісно, не сподобалося. І вони звернулися до прокуратури.

Перерахунок вже провели - гроші повернули. А начальника відділу обліку квартплати і комунальних послуг комунального підприємства притягнули до дисциплінарної відповідальності.