Шевченко виклав відеозвернення до глядачів ТВІ

Максим Опанасенко
24 квітня 2013р. 17:32

Артем Шевченко, котрого зараз називають новим гендиректором телеканалу ТВІ, записав і виклав на сайті каналу звернення до глядачів.

"Ми вдячні за Вашу підтримку і прихильність до нашого телеканалу, яку Ви демонстрували протягом останніх років і підтримували нас у важкі періоди. Їх було немало – і зараз якраз один із таких періодів" - каже Шевченко, - Справді, на каналі зараз нелегка ситуація, є конфлікт з частиною каналу. Він спровокований попереднім керівництвом, яке було у законний спосіб, абсолютно легітимно усунуте від керівництва каналом... Від себе хочу зазначити, що телеканал ТВі залишиться незаангажованим, непідконтрольним жодній із політико-бізнесових груп або владі напряму. Ми збережемо незалежність інформаційної політики, відновимо в повному обсязі мовлення в прямому ефірі, а також авторських програм, і зробимо все, щоби врегулювати цей конфлікт, який є доволі неприємним для всіх і також шанувальників ТВі". Ще Шевченко попросив глядачів не підтримувати "різні провокативні дії колишнього керівництва, спровоковані на поширення розбрату і безладу" і висловив впевненість, що ТВІ залишиться "вільним майданчиком для усіх політичних сил, громадських організацій, об’єднань".

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час екс-керівник каналу Наталя Катеринчук і власник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. 

Відео можна подивитися за посиланням - http://tvi.ua/index.php?route=information%2Fnews&news_id=17901