Розслідувальники ТВІ копатимуть про власників

Максим Опанасенко
24 квітня 2013р. 19:44

Редакція журналістських розслідувань «Знак Оклику» та «Тендер News» телеканалу ТВІ обіцяє провести розслідування структури власності каналу. Про це йдеться в заяві ведучої «Тендер News» Наталі Седлецької. 

"Розслідування проводиться силами журналістів Наталії Седлецької, Дениса Бігуса, Тетяни Шустрової, Любомира Ференса та Максима Савчука. Першим виходом в ефір програм «Знак оклику» або «Тендер ньюз» стане оприлюднення цього розслідування. До завершення та оприлюднення розслідування, вищезазначені журналісти програм Знак Оклику та Тендер Ньюз працюють виключно над ним. Ми готові провести це розслідування та відновити роботу редакції виключно у випадку невтручання ані попереднього, ані новопризначеного керівництва під час підготовки та виходу цього матеріалу в ефір. Водночас розраховуємо на відкриту, правдиву та прозору позицію обох сторін" - йдеться в повідомленні. Трохи раніше весь трудовий колектив каналу сформулював свої вимоги до виконання яких вони пообіцяли не виходити в ефір.

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час екс-керівник каналу Наталя Катеринчук і власник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. 

Теги: