Як Дах з циркачами завод підпалював

Галина Танай
24 квітня 2013р. 20:04

Як Дах з циркачами завод підпалював

Вогонь у мисках,  кульбіти у дірявому дзвоні і посиденьки з манекенами - таке влаштували на заводі "Видубичі". Театр "Дах" і циркові артисти показали перфоменс "Circulation", і було важко повірити, що це видовище - імпровізація.

Дійство почалось заспівом з урбаністичними трембітами, що чудово вписались у простір заводу. Червоне, чорне, труна, наречена - фірмовий стиль "Даху" ні з чим не переплутаєш. Довгий стіл розділила імпровізована труна: з одного боку опинились дахівці з горілкою і мертвими манекенними тілами, а з іншого - циркові артисти, що почали шоу зі столу, а потім перемістились на сітку й металеві конструкції. 

За кульбітами москвички Анастасії Макеєвої спостерігали затамувавши подих: гімнастка працювала без  страховки і трималась у повітрі просто дивом.


На сітку актори пропонували піднятись усім бажаючим. Бажаючих не виявилось.


А наприкінці дійства об'їздили залізного коня.

Гімнасти й еквілібристи легко підкорили простір заводу - і в урбаністичному інтер'єрі це було набагато потужніше, ніж на звичайній арені цирку. Залишається чекати повторення або продовження "Circulation". Але якщо "Дах" теж почне освоювати циркове мистецтво, це буде навіть закономірно :)

Теги: Київ , ДАХ , Circulation