Кагаловський: викину жуликів з ТВі під зад коліном

Олесь Лук'яненко
25 квітня 2013р. 8:28

Власник каналу ТВі Костянтин Кагаловський заявляє, що канал він повернуть, хоча і йому це не вдалося це зробити протягом доби, як він обіцяв раніше. Про це він повідомив в інтерв’ю журналісту Олексію Сімакову, яке оприлюднене на "Телекритиці".

«У нас, у слов'ян, рідко виходить в той термін, в який плануєш. Мені знадобиться трохи більше часу. Але я вас запевняю: ця проблема буде вирішена. Жулики будуть викинуті з каналу під зад коліном!", - сказав Кагаловський. Він також заявив, що ті, хто захопили канал, зокрема американський бізнесмен Олександр Альтман, «побіжать до різних груп у владі чи біля влади» продавати канал, бо незалежний канал владі непотрібен. "Швидше за все, вони спробують спустити на гальма, потихеньку журналістів звільняючи... але насправді це означає, що канал буде знищений як єдиний незалежний канал, який в Україні єдиний", - припускає Кагаловський майбутнє каналу, якщо його не вдасться повернути.

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американьським паспортом Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.

Теги: Київ , ТВі