У п'ятницю активісти спитають МВС про "бєзпрєдєл"

Максим Опанасенко
25 квітня 2013р. 9:52

У п'ятницю активісти спитають МВС про "бєзпрєдєл"

У п'ятницю о 13:00 громадські активісти прийдуть під будівлю Міністерства внутрішніх справ на Богомольця, аби протестувати проти міліцейського свавілля. Про це вони самі повідомили "Свідомо".

"У Львові, Одесі, Києві, Луганську, інших містах скоєно жорстокі напади, підпали майна активістів «Дорожнього контролю». Ця організація займалася протидією правопорушенням з боку ДАІ. Жодного нападника на активістів не знайдено. В Києві міліція силою розігнала активістів, що захищали Гостиний двір. Озвірілі «беркутівці» били не лише опозиційних депутатів, але й тендітних дівчат. Жоден міліціонер не притягнений до відповідальності" - кажуть активісти. І додають - натомість працівники "Беркуту" викидають на вулицю київську вчительку Ніну Москаленко, затримують активістів під Межигір'ям і тягають на допити сотні людей за "сніжкову справу". "Запрошуємо тебе. Активіста, журналіста, просто небайдужого українця. Закликаємо учасників брати поменше політичної чи організаційної символіки. Наведення порядку в країні - це спільне благо для кожного" - кажуть мітингарі.

15 березня активісти принесли з собою сміттєві бачки з логотипами підрозділів МВС, фотографії бійок міліції з громадянами і табличку "Міністерство всеукраїнського свавілля" під будівлю Міністерства внутрішніх справ. Нею мітингуючі вирішили замінити табличку "Міністерство внутрішніх справ" - абревіатура виходить та сама. А ще закликали міліціонерів не бути "мусорами", захищати громадян, а не виконувати вказівки влади.