В "Олімпійський" їде Джоконда у 3D

Галина Танай
25 квітня 2013р. 12:07

В "Олімпійський" їде Джоконда у 3D

"Пані з горностаєм", "Мона Ліза", "Таємна вечеря" - всі ці шедеври знаменитого Леонардо да Вінчі їдуть в Україну. Вже у п'ятницю, 26 квітня, роботи італійського генія можна буде побачити у спорткомплексі "Олімпійський". Найповніша пересувна виставка "Геній да Вінчі" радуватиме киян аж до 14 липня.

В експозиції покажуть не тільки картини, а й знамениті ілюстрації та понад 60 механічних апаратів, відтворених на основі розшифровки таємничих записів і креслень Леонардо. Всі вони виготовлені з металу, дерева, полотна, бавовни і мотузок. Частина апаратів побудована в натуральну величину, а деякі навіть можна випробувати в дії. Також на виставці працюватимуть чотири презентації — 3D-версії картини «Мона Ліза», фрески «Таємна вечеря» та ілюстрації «Вітрувіанська людина». Четвертою буде найамбітніший проект Леонардо да Вінчі — скульптура «Кінь Сфорца», оригінал якої так і не дійшов до наших днів.

Виставка  "Геній да Вінчі" відкрита з 25 квітня до 14 липня. Поглянути на шедеври Леонардо можна щодня з 10:00 до 22:00. Дорослий квиток обійдеться у 140-155 гривень, дитячий - у 60-120. Студентам вхід на виставку коштуватиме 100 гривень.   

Теги: виставка , Геній да Вінчі , Київ , Олімпійський