Правозахисник: в Україні госоподарюють альфа-самці

Олесь Лук'яненко
25 квітня 2013р. 13:04

Правозахисник: в Україні госоподарюють альфа-самці

Учасник ініціативи «Першого грудня» Мирослав Маринович вважає, що В Україні «господарюють» люди з синдромом альфа-самця.

«Альфа-самці, які вважають себе господарями життя, не можуть пройти повз те, що погано лежить. Бо якщо вони пропустять, то це підбере їхній суперник, який виглядатиму в системі їхніх цінностей більш успішним», - розповів Маринович. «Те, що багатії переконані в тому, що у світі все вирішують гроші, — це правда, це досвід їхнього життя. І важко в це не повірити, коли все продається: і судді, і міліція і т. д. Але досвід мого життя свідчить про те, що це повна ілюзія», - додав він. Правозахисник провів паралель із радянськими часами: «Свого часу вважали, що сила, влада вирішує все — і ця система розвалилася на наших очах. Хто був сильніший за СРСР? Хто сумнівався, що КДБ всесильний? Але, видно, нам цього виявилося мало, нам треба ще раз пройти через подібне, щоб переконатися, що не самці є творцями історії»

Ініціатву «Першого грудня» створили в 20-ту річницю референдуму. До неї ввійшли чільні представники національної інтелігенції: В'ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, Семен Глузман, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський.

 

Теги: Київ , Першого грудня