"Стоп цензурі": ТВі намагаються зачистити

Ольга Бондаренко
25 квітня 2013р. 15:21

"Стоп цензурі": ТВі намагаються зачистити

Громадський рух "Стоп цензурі" оприлюднив заяву, в якій оголошено, що знищення каналу ТВі призведе до інформаційної зачистки та появи цензури в Україні.

Також в русі вимагають оприлюднення  структури  власності  каналу, а також якнайшвидшого  ухвалення законодавчих ініціатив щодо обов'язкового розкриття медіавласності телерадіоорганізацій. "Ми також вимагаємо, аби керівники каналу спільно з журналістами узгодили та публічно прийняли редакційний статут, який не давав би можливості менеджменту впливати на редакційну політику, відміняти вихід програм в ефір та здійснювати інші дії, які можна трактувати як тиск та цензуру", - йдеться в повідомленні. 

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а серед інвесторів з'явилася нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час екс-керівник каналу Наталя Катеринчук і власник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем такиоголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.

Теги: Київ , ТВі , цензура , свобода слова