Кужель зобов'язали вибачитись перед Лутковською

Ольга Бондаренко
25 квітня 2013р. 19:04

Кужель зобов'язали вибачитись перед Лутковською

Печерський районний суд Києва зобов'язав депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель спростувати її заяву, що стосується омбудсмена Валерії Лутковської. Про це Олександра Кужель повідомила у "Фейсбуці".

У рішенні суду значиться, що Кужель має вибачитись в ефірі програми "Справедливість" протягом місяця. Проте "Справедливість" перестала виходити в ефір ще з 15 лютого. Кужель іронічно прокоментувала це рішення: "Тепер і в мене, і юристів, що представляють мої інтереси, є певні сумніви. Невже заради того, щоб рішення суду було виконано, в ефір телеканалу Інтер знову повернуть програму Анни Безулик «Справедливість»? А якщо програма не буде поставлена ​​в сітку мовлення заздалегідь, то, може, в ефір вийде спецвипуск?".


 

1 лютого в ефірі Інтеру Кужель зробила наступну заяву в адресу Лутковської: "Людина, яка професійно непридатна, яка порушує закон про корупцію, бо вона була вчителькою, а стала замміністра тільки тому, що вона є сестрою дружини Лавриновича – міністра юстиції, після того була направлена в Європу, а після того корупційно призначена уповноваженою з питань захисту прав людини". Після цього обмудсмен Валерія Лутковська подала до суду.

 

Теги: Київ