Журналісти ТВі запрошують підтримати їх

Олесь Лук'яненко
26 квітня 2013р. 8:28

Журналісти телеканалу ТВі, які оголосили страйк і не виходять в ефір, закликають про допомогу небайдужих громадських діячів, письменників, музикантів та художників.Таку заяву журналістів на своєму фейсбуці опубліковала журналістка Юлія Банкова.

На зустріч вони запрошують о 12:00 на Гайдара, 50, для того, щоб отримати поради, підтримку чи оцінку їхніх дій. "Ми не можемо погодитися з тим, в який спосіб люди, які називають себе новими інвестором та менеджментом отримали контроль над каналом.Саме тому ми вирішили не виходити в ефір, таким чином, привернувши увагу до подій, які відбулись.", - йдеться в заяві. Журналісти заявляють, що в такий спосіб вони хочуть зберегти незалежність каналу. 

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.

Теги: ТВі , Київ