Кіпрський директор покаже документи на ТВі

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 14:08

Кіпрський директор покаже документи на ТВі

О 15:00 під каналом ТВі, на вулиці Гайдара 50, відбудеться прес-конференція директора кіпрської компанії, яка володіє 99% акцій ТВі - Wilcox Ventures LTDПро це повідомляє журналістка телеканалу Ірина Славінська.

"Увага!!! В 15.00 під каналом ТВі на вул. Гайдара 50 прес-конференцція Нікії Ортодоксії, директором Вилкокса - ПРИХОДЬТЕ І БУДЬТЕ ЧИСЛЕННІ!!!", - написала Славінська.

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. На їх думку, всі документи нового власника - підробка. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.

Теги: Київ