ТВІ: ДАІ хотіло забрати авто Альтмана за кредит

Максим Опанасенко
26 квітня 2013р. 14:25

Прес-служба телеканалу ТВІ заявляє, що проти Олександра Альтман, котрого три дні тому колективу представили як нового інвестора, вчинили провокацію.

"Сьогодні 26 квітня близько 12:00 у Києві на вулиці Електриків патрульний екіпаж ДАІ, у складі трьох співробітників міліції, зупинив автомобіль, в якому перебував Олександр Альтман разом зі своїм водієм. Причиною зупинки інспектори назвали нібито непристебнуті обома пасажирами паски безпеки" - йдеться в повідомленні прес-служби, - "Однак згодом під час розмови співробітники ДАІ повідомили, що номерний знак автомобіля бізнесмена внесено до списку Державної виконавчої служби як застава за неіснуючим насправді кредитом. У зв'язку з цим, інспектори ДАІ вимагали від Альтмана дочекатися приїзду працівників Державної виконавчої служби, аби вони могли чітко пояснити усі подробиці інциденту". У прес-службі кажуть - як тільки на місце прибула знімальна група журналістів каналу, ДАІ поїхало геть, а згодом звідти подзвонили і попросили вибачення. Альтман заявив, що провокацію влаштував бізнесмен Костянтин Кагаловський, котрий володів каналом до представлення Альтмана і зараз продовжує називати себе власником. Невідомо тільки, хто саме приїхав на місце інциденту в складі знімальної групи - журналісти каналу, котрі оголосили бойкот через конфлікти на ТВІ, заявляють, що камерами зараз не користуються.

Водночас, керівниця прес-служби ТВІ Лана Самохвалова стверджує, що вона не робить жодних повідомлень для сайту каналу й інших сайтів: "Мені доводиться радикалізуватися. Бо раптом від прес-служби ТВі, яка страйкує, якусь дрянь поширюють про нібито провокації проти Альтмана. Повідомляю. Я, як керівник прес-служби не роблю повідомлень для сайту каналу та будь-яких інших сайтів. Я ретранслюю думки та новини тільки наших журналістів, які страйкують. Це, по-перше. І по-друге, я транслюю новини та повідомлення від Наталі Катеринчук, яку вважаю єдиним легітимним керівником каналу. Далі, мені постійно шлють тонии спаму на Фейсбук. Не знаю, чи одній мені, але про всяк випадок пишу". Відповідно, хто поширює інформації від ТВІ - невідомо.

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.