Журналісти ТВІ створили у Фейсбуці свій майданчик

Максим Опанасенко
26 квітня 2013р. 15:35

Журналісти телеканалу ТВІ, котрі вже четвертий день бойкотують через майнові конфлікти на каналі, створили свою сторінку на Фейсбуці. Вона має назву "Колектив ТВІ".

"Ми - колектив ТВі, який страйкує. Наразі це 47 людей. Ми не підтримуємо жодної з конфліктуючих сторін" - написали журналісти в інформації про сторінку. Сюди увійшли майже всі ТВІщики, окрім Артема Шевченка і Віталія Портнікова. Тут журналісти повідомляють і надалі обіцяють повідомляти про всі новини з телефронту і висловлювати свою думки з приводу конфлікту.

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.