Свобода скаржиться на тиск міліції за сніжки

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 15:59

Свобода скаржиться на тиск міліції за сніжки

Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зробила заяву, якою звинувачує міліцію в тиску на членів та прихильників партії після так званого "інциденту зі сніжками", що стався 2 квітня біля Верховної Ради України. Про це повідомили у прес-службі "Свободи".

"Свободівці" заявляють про погрози з боку міліціонерів, постійні виклики на допити десятків активістів та навіть спроби підкупу. 

2 квітня під час мітингу біля будівлі Вероховної Ради - мітингуючі закидали сніжками депутатів від Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну. Міліція відкрила кримінальне провадження, за фактом хуліганства, проте винних так і не знайшли. 22 квітня на допит викликали журналіста "Свідомо" Максима Опанасенко. 17 квітня на допит викликали іншу журналістку - з "5 каналу" - Ольгу Снісарчук. Напередодні, на допит викликали помічника депутата від "Свободи" Андрія Іллєнка Олександра Солонька і "свободівця" Олександра Аронця. 10 квітня на допиті за сніжки опинився і лідер "Спільної справи" Олександр Данилюк. 

Фото: прес-служба "Свободи".

Теги: Київ