Тимошенко просить захистити ТВі

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 16:11

Тимошенко просить захистити ТВі

Засуджена екс-прем'єр Юлія Тимошенко зробила заяву, якою просить захистити телеканал ТВі. Заяву Тимошенко оприлюднили у прес-службі "Батьківщини".

"Канал ТВі – це остання барикада, останній форпост непідробної свободи слова втелевізійному просторі України. Все інше продано, перепродано, відшліфовано підпоганий смак авторитаризму. Сьогодні відносно ТВі розпочали операцію «Ліквідація». Цей факт – найкращий індикатортого, куди ми рухаємося: до яких цінностей, до якої якості, до яких стандартів – в Європучи в принципово інше місце. Під загрозою знищення опинилося головне, що є на каналі – його колектив. Той колектив,який не боявся проводити гучні розслідування та говорити правду в прямому ефірі, якийне боїться відстоювати своє право на професію і зараз. Тому прошу всі опозиційні сили та громадянське суспільство захистити канал ТВі. Цебуде наш тест на здатність відстояти хоча б залишки свободи в Україні", - написала Юлія Тимошенко.

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.

Фото: mirvam.org.