Кіпрський директор ТВі відхрестилась від Альтмана

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 17:09

Директор компанії, яка володіє телеканалом ТВі - Wilcox Ventures LTD - Нікія Ортодоксія заявила, що ніколи не видавала довіреності Олександру Альтману. Про це вона повідомила під час прес-конференції, яка відбулась під будівлею телеканалу за участі колективу ТВі.

Разом з тим адвокат Нікії Ортодоксії Андреас Софокліус заявив, що Альтмана може переслідувати американське правосуддя за дії щодо телеканалу ТВі через те, що він є громадянином США.


Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. На їх думку, всі документи нового власника - підробка. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі.

Відео: Мустафа Найєм.