Як свободівці вчили міліцію гарним манерам

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 17:35

Як свободівці вчили міліцію гарним манерам

Кілька десятків активістів партії «Свобода», десяток журналістів, десяток представників СБУ і чоловік тридцять «Беркутівців». Такий склад зібрала акція «Геть ментовський беспредєл» під стінами Міністерства внутрішніх справ. Широка громадськість чомусь не схотіла прийти і висловити протест проти свавілля рідної міліції.


 

«Сьогодні ми прийшли під міністерство внутрішніх справ з вимогою припинити політичний тиск і спроби репресій проти «свободівців» у Києві. Тому що за останні кілька тижнів десятки людей були викликані на допити, за людьми приходять в студентські аудиторії, додому приходять, тиснуть на них, домагаються, щоби вони самі на себе говорили неправду або говорили фальшиві свідчення про інших людей, фабрикуються кримінальні справи. Ми вважаємо, що це є політичний тиск і спроба зменшити нашу активність у Києві», - заявив депутат Андрій Іллєнко.


 

За словами депутата, сьогодні МВС влаштовує «телефонний тероризм», коли невідомі люди представляються представниками міліції, телефонують сотням людей, починають по телефону залякувати і закликати на приватні бесіди, щоби отримати інформацію про діяльність партії «Свобода».


 

Нагадаємо, 2 квітня під стінами парламенту пройшов мітинг опозиції, метою якого було підтримати призначення виборів в Києві на 2 червня. В результаті сутичок депутат від Партії регіонів Ірина Горіна заявила, що її та інших жінок-депутатів закидали землею і льодом.

Пізніше стало відомо, що в Горіної – струс мозку, депутат проходила лікування у столичній лікарні. За фактом сутички міліція проводила перевірки, викликаючи на допит учасників мітингу.


 Прямо навпроти будівлі МВС хтось припаркував кілька автомобілів у другому ряду. Представник ДАІ на звернення журналістів про порушення правил при цьому тільки розвів руками.

Фото і текст: Олександр Хоменко.