За фарбу по комуністам активісток можуть посадити

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 18:02

За фарбу по комуністам активісток можуть посадити

За спробу обстріляти фарбою лідерів компартій Петра Симоненка та Геннадія Зюганова під час прес-конференції - відносно активісток Коаліції учасників помаранчевої революції Тетяни Ліходєєвої та Єлизавети Жарікової відкрили кримінальне провадження. Про це Ліходєєва повідомила у "Фейсбуці". 

Кримінальне провадження відкрили за статею "Хуліганство вчинене групою осіб", покаранням за яке може стати позбавлення волі терміном до чотирьох роківю. За словами голови КУПРу Сергія Мельниченка, у міліції на дівчат склали протоколи про адмінправопорушення та викликали до суду. "Проте, суду сьогодні так і не було, міліціонери не з'явились. Причиною тому став той факт, що наразі відкрито кримінальне провадження. Таким чином, відбулась перекваліфікація діяння дівчат з адміністративного на кримінальне", - повідомив Мельниченко, також він додав, що наразі активістки не виключають думок про поїздку до Росії, щоб закінчити свої наміри щодо Зюганова.

25 квітня Тетяна Ліходєєва та Єлизавета Жарікова намагались облити фарбою Симоненка й Зюганова, проте пакети не влучили, а дівчат одразу ж вивели охоронці. 9 квітня Жарікова відзначилась тим, що кинула пакетом з фекаліями в депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка під час прес-конференції . 28 січня на прес-конференції Володимира Жириновського Ліходєєва поцілила в нього  квашеною капустою.