Нове керівництво ТВі намагається проплатити ефір

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 18:53

Нове керівництво ТВі намагається проплатити ефір

Нове керівництво каналу ТВі намагається терміново знайти нову випускову групу і пропонує по 300 доларів за годину роботи. Про це колектив ТВі повідомив у "Фейсбуці".

"Режисери каналу відмовилися припинити страйк. Нове керівництво ТВі ТЕРМІНОВО шукає випускову групу для виходу в ефір програм, які були анонсовані, як відновлення мовлення каналу. Джерела колективу ТВі з інших каналів донесли нам цікаву інформацію. Нове керівництво ТВі обдзвонює канали. За те, щоб випускати програми на ТВі пропонують по 300 доларів за годину. З колективом домовлятися не хочуть. І за будь-яких умов планують поновити ефір", - йдеться у повідомленні колективу каналу.

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі. Директор кіпрської компанії, яка володіє телеканалом ТВі - Wilcox Ventures LTD - Нікія Ортодоксія заявила, що ніколи не видавала довіреності Олександру Альтману.