Страйкарі з ТВі вимагають переговорів з арбітрами

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 19:58

Страйкарі з ТВі вимагають переговорів з арбітрами

Керівництво ТВі не погоджується розпочинати переговори з профспілковим осередком журналістів телеканалу, через що колектив пропонує своїх "арбітрів" в переговорному процесі. Відповідну заяву журналісти оприлюднили у "Фейсбуці".

Колектив каналу заявляє, що розпочати роботу готовий у будь-який момент, у разі виконання їхніх вимог, серед яких - невтручання в роботу журналістів та діяльність каналу, незастосування будь-яких санкцій щодо працівників, в тому числі звільнення, а також оголошення структури власності. В якості "арбітрів" конфлікту журналісти ТВі запропонували долучити головного редактора тижневика "Дзеркала тижня" Юлію Мостову, голову Незалежної медіа профспілки Юрія Луканова, академіка НАНу Мирослава Поповича, президента українського ПЕН-клубу Євгена Сверстюка, юриста Національної спілки журналістів Тетяну Котюжинську, директора Інституту медіа права Тараса Шевченка та керівника Бюро Незалежних розслідувань Єгора Соболєва.


 

Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі. Директор кіпрської компанії, яка володіє телеканалом ТВі - Wilcox Ventures LTD - Нікія Ортодоксія заявила, що ніколи не видавала довіреності Олександру Альтману. Нове керівництво каналу ТВі намагається терміново знайти нову випускову групу і пропонує по 300 доларів за годину роботи.