ТВі вийшов в ефір без участі страйкарів

Ольга Бондаренко
26 квітня 2013р. 20:48

ТВі вийшов в ефір без участі страйкарів

Телеканал ТВі відновив роботу у прямому ефірі. Замість програм "Сьогодні" та "Сьогодні про головне" вийшла програма з Артемом Шевченком та Єгором Чечериндрою "Окрема думка".

У програмі обговорюють події, що відбуваються на каналі у зв'язку зі зміною керівництва, а також питання щодо призначення київських виборів. Серед запрошених - журналіст Костянтин Усов, координатор "Спільної справи" Олександр Данилюк та Зорян Шкіряк, лідер організації "Новий Київ". "Ефір видають 4 гастарбайтери-оператори. Жоден з працівників каналу ефір не знімає і жоден наш режисер не видає. - повідомила Анастасія Станко. - Одразу видно, що найцінніше в ТВі. Де ще не лишежурналісти, а й оператори і режисери всі до одного разом. Ефір видають лєві люди. В ефірі одне нове керівництво".

Перед виходом каналу в ефір, колектив ТВі повідомив, що нове керівництво ТВі намагається терміново знайти нову випускову групу і пропонує по 300 доларів за годину роботи, а також про те, що страйкарі готові до переговорів з арбітрами. Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – американський бізнесмен Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі. Директор кіпрської компанії, яка володіє телеканалом ТВі - Wilcox Ventures LTD - Нікія Ортодоксія заявила, що ніколи не видавала довіреності Олександру Альтману. На захист ТВі закликала стати і Юлія Тимошенко.