Княжицький до ФСБ: заберіть Шеремета до Росії

Олесь Лук'яненко
27 квітня 2013р. 18:07

Княжицький до ФСБ: заберіть Шеремета до Росії

Депутат від Батьківщини Микола Княжицький, після оприлюднення Павлом Шереметом відкритого листа до першого віце-прем’єра України, звернувся теж з відкритим листом, але до керівництва глави ФСБ, у якому попросив забрати "агента-журналіста" до Росії.

«Визнаю, що пан Шеремет здійснив успішне інформаційне впровадження в Україні. Йому вдалося увійти в довіру до редактора одного з провідних опозиційних сайтів. За допомогою громадянина Росії Костянтина Кагаловського він отримав телевізійний ефір на останньому опозиційному каналі», - пише Княжицький. Він також зазначає, що у Шеремета було завдання очолити опозиційний канал ТВі.

Звільнений з ТВі ведучий програми «Проти ночі» Павло Шеремет звернувся з відкритим листом до віце-прем’єр міністра Сергія Арбузова, у якому заявив, що за захватом ТВі стоїть депутат від Батьківщини Микола Княжицький для інтересів самого віце-прем’єр міністра. Зранку 23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час керівник каналу Наталя Катеринчук, яка була звільнена перед цим, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази новопризначеного директора Артема Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найем таки оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі. Директор компанії, яка володіє телеканалом ТВі - Wilcox Ventures LTD - Нікія Ортодоксія заявила, що ніколи не видавала довіреності Олександру Альтману. Натомість Княжицький заявляв, що саме за довіреністю було змінено керівництво каналу.

 

Теги: Княжицький , ТВі , Київ