Попов хоче залишити Київ без мобільних кав'ярень

Галина Танай
28 квітня 2013р. 12:15

Плачте, любителі смачної дешевої кави, - після вибуху каво-мобіля на Подолі КМДА вирішила прибрати з вулиць мобільні кав'ярні. Про це заявив виконуючий обов'язки заступника голови КМДА Анатолій Голубченко.

За словами Голубченка, заборона стосується мобільних кав'ярень, що використовують  газові балони. Тим, хто працює на електроенергії, дозволять і далі поїти киян кавою. Але Голубченко сам тут же заявив, що всі каво-мобілі працюють на газових балонах. Тож найближчим часом мобільні кав'ярні можуть залишитись лише у спогадах найвідданіших кавоманів. 

25 квітня на Подолі вибухнула мобільна кав'ярня. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі є виникнення короткого замикання електромережі автомобіля, проте справу розпочали за статею "Умисне знищення або пошкодження майна". Наразі призначено додаткові експертизи, які мають прояснити ситуацію. Громадський активіст Ігор Луценко заявив, що інцидент виглядає підозрілим, бо нещодавно Попов сказав про свій намір прикрити бізнес кавомобільників.  

Теги: Київ , Попов , вибух