Журналісти ТВІ просять послів дати оцінку

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 11:24

Журналісти телеканалу ТВІ, котрі продовжують бойкотувати через ситуацію навколо власносні каналу, написали листа іноземним представництвам в Україні. Про це журналісти повідомляють на своїй сторінці у Фейсбуці.


У листі журналісти описують всю суть конфлікту власників каналу, заявляють про свою готовність працювати, але лише після виконання їхніх вимог, і просять послів іноземних держав висловити свою думку з приводу ситуації, що склалася.

23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу.