"Буржуй" Матешко зніме дитячого "Трубача"

Галина Танай
29 квітня 2013р. 11:30

"Буржуй" Матешко зніме дитячого "Трубача"

Наші режисери нечасто балують глядачів повнометражками, а надто дитячими. Але скоро на українців очікує сюрприз – дитяча музична комедія «Трубач». І не від когось, а від Анатолія Матешка, якого знають за телесеріалом «День народження Буржуя».  На екрані з’являться комедійні зірки Володимир Горянський  та Ірма Вітовська, а над музикою вже чаклує Сергій Рябцев з гурту Gogol Bordello.

«Трубач» – це абсолютно київська історія про кумедне суперництво двох дитячих оркестрів. Перед Днем Києва КМДА міська адміністрація оголошує конкурс серед дитячих колективів.  Переможець отримає набір музичних інструментів і право грати на святковому прийомі в мерії – і, що суттєвіше, набір музичних інструментів. Юний трубач Коля Соколов у захваті: його оркестр «Березіль» має всі шанси на перемогу, а тут ще й знаменитий музикант  Юджин Гайсин хвалить музику, яку пробує писати Коля.

Та от біда – засновник і незмінний керівник колективу Василь Павлович опиняється в лікарні. Василя Павловича заміняє екс-військовий, зануда і консерватор Гамкало, якого юні музиканти прозвали Гавкалом. Цей диверсант аж ніяк не зацікавлений у перемозі «Березіля».  Але після купи випробувань і перепон оркестр таки виграє конкурс. Хеппі енд, любов і дружба – словом, усе, що треба для хорошого сімейного кіно.

В акторському складі «Трубача» самі зірки: Олексій Горбунов,  Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Нонна Грішаєва, Леонід Шевченко, танцівники балету Freedom. Над костюмами працює відома модельєрка Христина Бобкова, а музику пише Сергій Рябцев – композитор і учасник гурту «Gogol Bordello». Зніматимуть фільм у Києві, з травня до липня. Коли «Трубач» вийде в прокат, ще не відомо, але продюсери обіцяють із цим не затягувати.

 

 

 

Теги: Київ , Матешко , Трубач , Gogol Bordello , Горянський