Луценко хоче лікуватися в Польщі довго і спокійно

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 11:36

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко їде до Польщі, аби тривало, нормально і спокійно полікуватися. Про це він заявив в інтерв'ю "Обкому", котре цитують у прес-службі "Народної Самооборони".

"Це – не термінова операція, які мені вже двічі зробили", - пояснив Луценко. - «Зараз я їду для тривалого, нормального лікування, яке потребує спокою та часу" - сказав Луценко. Разом з тим, екс-міністр переконує, що їде закордон не через те, що в Україні погані лікарі - він просто хоче тимчасово дистанціюватися від української політики. "Я просто маю прийти в себе. В Україні, на щастя, це неможливо, тому що на вулицях я відчуваю підтримку людей на рівні 2004-2005 років. І це вимагає повної віддачі, а вона можлива тільки лише після повної поправки здоров'я", - каже екс-міністр.

У січні Луценка оперували в клініці "Оберіг". Тоді лікарі знайшли у екс-міністра поліп у кишківнику. 17 квітня його повторно успішно прооперували - теж в "Оберізі". У Польщі ж політик лікуватиме захворювання печінки. Президент Віктор Янукович підписав указ про помилування Луценка 7 квітня. Екс-міністр внутрішніх справ пробув в колонії 2,5 роки. 

Теги: