Луценко назвав Катеринчука "платним шоу АП"

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 11:57

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає нардепа Миколу Катеринчука, котрий 12 квітня оголосив про свої наміри балотуватися на пост мера Києва, платним шоу Адміністрації президента. Про це він заявив в інтерв'ю "Обкому".

"Мені здається, це зрозуміло кожному. Проте, можливо, людині, зайнятій щоденним виживанням, це не відчутно. Отже, мені доведеться про це відверто сказати" - заявив Луценко. І додав - якщо опозиція так і не домовиться про єдиного кандидата на цю посаду, то всі вони - просто ляльки.

Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Якщо Конституційний суд вирішить, що місцеві вибори мають проходити одночасно по всій країні, то ця Київрада може зберегтися до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім.