Альтман не дає розслідувальникам ТВІ документи

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 12:26

Сторона бізнесмена Олександра Альтмана, котрого минулого тижня представили колективу телеканалу ТВІ як нового інвестора, не дає розслідувальникам каналу з проекту Tender News документів щодо права власності. Про це "Свідомо" повідомляє один з журналістів ТВІ.

Вранці всю редакцію проекту зібрав призначений Альтманом на пост гендиректора ТВІ журналіст Артем Шевченко. Разом з ним на збори прийшов журналіст Костянтин Усов, відомий резонансним розслідуванням про Лук'янівське СІЗО. Усов заявив, що готовий очолити програму розслідувань, якщо на каналі буде свобода. Результати  розслідування про власників каналу мають вийти в ефір у вівторок, 30 квітня. Шевченко попросив журналістів показати матеріали, відзняті для передачі. 

23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу.