ДАІшниками-травмувальниками зайнялась прокуратура

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 13:22

Прокуратура Оболонського району відкрила кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди у неділю, коли автомобіль ДАІшників збив на пішоході хлопця. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Прокуратура кваліфікує інцидент як порушення правил безпеки дорожнього руху. Тепер мають провести судово-медичну, автотехнічну та транспортно-трасологічну експертизи. Якщо вину ДАІшників доведуть, їм доведеться відповідати.

Аварія сталася о 22:00 на Зої Гайдай. Все почалося з невеликого ДТП, водії-учасники котрого викликали інспекторів. Ті їхали до місця аварії по Зої Гайдай від Маршала Тимошенко в напрямку Героїв Дніпра. В цей момент на пішохідний перехід вийшов хлопець. За повідомленням свідків аварії, він встиг зробити лише кілька кроків до того, як ДАІшники наїхали на нього. Також за повідомленням, першу допомогу збитому юнакові хотів надати велосипедист, що став свідком події. Але не встиг - ДАІшники відтягнули постраждалого з дороги до огорожі. Медики, котрих викликали сюди, забрали хлопця з підозрою на перелом стегна.