Ще одне авто провалилось - на Саксаганського

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 13:57

Ще одне авто провалилось - на Саксаганського

Чергова автівка постраждала внаслідок руйнування асфальту в Києві - цього разу на Саксаганського. Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише потерпілий водій Олесій Новіков.

"В 13:00 заехали к маме на Саксаганского за летней резиной. В 14:00, выезжая из двора, провалились передним правым колесом под асфальт. Наглухо заблокировали собой единственный въезд во двор, в котором осталась стоять скорая, хоть и ветеринарная. Вызвал ГАИ и страховую. В 15:00 приехало спецподразделение МВД с автоматами, чтобы подтвердить или опровергнуть факт произошедшего, и на основании этого вызвать или не вызвать ГАИ" - пише Олексій. І додає - потім приїхав страховий комісар, котрий зафіксував аварію, міліціонери з райвідділку, котрі заявили, що це територія ЖЕКу і автодорожники ні до чого, комунальники з ЖЕКу, котрі наперекір міліції заявили, що це не їхня територія. В результаті, за словами Олексія, через дві години приїхали ДАІшники, котрі оформили ДТП і евакуатори, що витягнули авто з ями. Чоловік каже - особливих пошкоджень авто немає, але позиватися він збирається: "Но непонятно с кем - всё произошло на непойми чьей территории".

22 квітня на Жмаченка "під тротуар", котрий зруйнувався через прорив труби, пішла Hyundai Grandeur. 16 квітня подібна ситуація сталася на Старонаводницькій. Через прорив теплотраси там під землю пішла частина магістральної дороги.

Теги: