Нове керівництво ТВі не визнає профспілку каналу

Ольга Бондаренко
29 квітня 2013р. 14:31

Нове керівництво ТВі не визнає профспілку каналу

Нове керівництво ТВі не визнає профспілку колективу телеканалу, про що повідомило листом Голову Незалежної медіа-профспілки України Юрія Луканова, передає журналістка Анастасія Станко.

Підставою для невизнання профспілки назвали те, що колектив ТВі не звернувся до керівництва із проханням про надання приміщення для зборів профспілки, а також те, що члени профспілки не зверталися до керівництва з проханням знаходитись в цьому приміщенні, або орендувати його для створення профспілки. Як повідомляє "Українська правда", під час ранкової зустрічі з колективом ТВі, нове керівництво заявило також, що не визнає страйк журналістів і вважає, що весь цей час журналісти просто не виконували своїх обов'язків.


23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу.

Фото: Анастасії Станко.

Теги: Київ