Вчительку з Печерська залишили без стін

Ольга Бондаренко
29 квітня 2013р. 14:51

Вчительку з Печерська залишили без стін

Скориставшись відсутністю Ніни Москаленко, рейдери знов увірвалися до її помешкання та розтрощили стіни. Про це повідомляє "свободівець" Олександр Солонько.

она ще сама не дісталася додому, тож деталей поки нема ніяких", - додав Солонько, а також повідомив, що вже відомо про те, що огорожа будинку повністю розтрощена, всі речі з будинку повикидали, стіни будинку - розбиті.

Минула атака на дім вчительки Москаленко відбулась 22 квітня. Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк. Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено, а розгляд справи за напад триває. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.

Фото: Новый регион.

Теги: Київ