Яценюк просить Княжицького вийти з конфлікту з ТВі

Ольга Бондаренко
29 квітня 2013р. 15:01

Яценюк просить Княжицького вийти з конфлікту з ТВі

Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк звернувся до Миколи Княжицького з проханням вийти з корпоративного конфлікту навколо телеканалу ТВі. Про це повідомили у прес-службі партії.

Яценюк звернувся до Княжицького з проханням дати можливість власникам остаточно поставити крапку в питанні власності, а журналістам захистити свої права. Княжицький, за повідомленням прес-служби, запевнив Яценюка, що виходить із конфлікту навколо ТВі до остаточного його вирішення.

23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу. 

Фото: news.mistinfo.com.