У Попова віддали більше мільйона "своїм"

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 15:10

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міськради підписав ряд угод за різні опції щодо адміністративних послуг. Про це повідомляє Портал державних закупівель.

Так, у мерії віддали 665 280 гривень за послуги з системного супроводу та технічної підтримки інформаційної системи "Єдиний дозвільний центр м.Києва" і 300 000 гривень за "заходи з реформування системи надання адміністративних послуг" ТОВ "НВФ "Гріс". Ще 350 000 гривень віддали ТОВ "Клевер Софт" за послуги з системного супроводу та технічної підтримки інформаційної системи "Міський WEB-портал адміністративних послуг в місті Києві". Ця фірма вже отримувала від мерії 447 тисяч гривень на створення цього порталу.

ТОВ "НВФ "Гріс" займалося інформаційною системою "Єдиний дозвільний центр м.Києва" і пілотно запускало "Портал інформаційних послуг". Директором фірми є Сергій Луньков, знаходиться вона на Сім'ї Сосніних,3. ТОВ "Клевер Софт" зареєстрований на Дарниці - на Здолбунівській, 9б. Керівник - Денис Зернишкін. Що цікаво, у вересні 2012-го Мінекономрозвитку замовило у ТОВ "Клевер Софт" програмні послуги сайту міністерства на загальну суму 270 тисяч гривень. Але, за інформацією "Наших грошей", інформації про це замовлення не було у "Віснику державних закупівель". Натомість, розробником сайту там значилася компанія "Софтлайн". Ще раніше компанія "Клевер софт" отримала 3,69 мільйони гривень на розробку програмного забезпечення для Генпрокуратури.