Розібратись з ТВі попросили Януковича

Ольга Бондаренко
29 квітня 2013р. 15:32

Розібратись з ТВі попросили Януковича

Інтернет Асоціація України написала відкритого листа президенту Віктору Януковичу з проханням надати правову оцінку подіям навколо конфлікту з телеканалом ТВі . Про це повідомляє Watcher.

ІнАУ звернулась в листі особисто до Януковича з проханням використати повноваження гаранта задля прискорення вирішення ситуації навколо телевізійного ТВі та відновлення його повноцінної роботи. "Останні події, пов’язані з конфліктом навколо телевізійного каналу TVi, який низка ЗМІ охарактеризував як «рейдерське захоплення» – один з таких резонансних випадків, оскільки тут йдеться про відомий в Україні та за її межами медійний проект. При цьому в деяких коментарях ці події пов’язуються з діючими високопосадовцями, що провокує зайву конфронтацію в суспільстві та завдає шкоди репутації держави", - йдеться у листі.

23 квітня на сайті телеканалу ТВі з’явилася новина про те, що телеканал очолив Артем Шевченко, а також серед інвесторів нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. Співробітників протягом дня не пускали в приміщення каналу охорона, яка виконувала накази Шевченка. Він також не дозволив колективу оголосити заяву в ефірі. У середу, 24 квітня, Мустафа Найєм оголосив їхні вимоги в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк звернувся до Миколи Княжицького з проханням вийти з корпоративного конфлікту навколо телеканалу ТВі.

Фото: corruptua.org.