В «УкрВаті» запевняють про безпечність продукції

Максим Опанасенко
29 квітня 2013р. 16:53

ТОВ «УкрВата», ряд свідоцтв про державну реєстрацію на чию ватно-марлеву продукцію на початку квітня було скасовано Держлікслужбою, заявляє, що всі звинувачення чиновників – вигадані. Про це «Свідомо» повідомило керівництво компанії.

Минулого тижня у Держлікслужбі заявили – підприємство не пустило до себе ревізорів для перевірки продукції. І додали – вона може містити шкідливі речовини і тому користуватися нею може бути небезпечно. У ТОВ кажуть – не пускали перевірку, бо перевірку ініціював нардеп, а це не є підставою для перевірки за законом. Більше того, за повідомленням компанії, ревізори не показали їм направлення на проведення перевірок. У ТОВ кажуть, коли перевірка з Держлікслужби прийшла вдруге – вже з направленням, їх пустили і надали зразки вати та марлі для аналізу. «Але жодних експертиз відібраної продукції Держлікслужба України не проводила. Натомість, наказом Держлікслужби України від 08.04.2013 р. № 478 було припинено дію майже усіх свідоцтв про державну реєстрацію виробів медичного призначення виробництва ТОВ «Укрвата» на підставі невідповідності матеріалам реєстраційного досьє (як вказано у наказі № 478)». Підприємство подало до суду, аби наказ цей скасувати і з’ясувати – за що їх позбавили свідоцтв: «З пояснень представників Держлікслужби України в ході судового розгляду спору за позовом ТОВ «Укрвата» про скасування наказу № 478 в частині припинення дії свідоцтв про державну реєстрацію виробів медичного призначення виробництва ТОВ «Укрвата» нам стало відомо, що рішення про припинення дії свідоцтв на продукцію ТОВ «Укрвата» було прийнято у зв’язку з припущенням про їх небезпеку для здоров’я» .

Суд поки вирішив призупинити скасування свідоцтв про реєстрацію - до вирішення конфлікту. І, за повідомленням ТОВ, це означає, що продукцію вони можуть реалізувати. Навіть не зважаючи на те, що в Держлікслужбі поки не прибрали інформацію про скасування в Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення.

Копії всіх документів про раніше проведені перевірки якості продуктів ТОВ, підприємство виклало на своєму сайті - http://ru.ukrvata.ua/publication/items/tov-ukrvata-komentuje-povidomlennja-derzhliksluzhbi-ukrajini-schodo-jiji-pripuschennja-pro-nebezpeku-dlja-zdorovja-produkciji-pi.html