Міліція: Будинок Москаленко ніхто не руйнував

Ольга Бондаренко
29 квітня 2013р. 19:40

Міліція: Будинок Москаленко ніхто не руйнував

Частина будинку, де зранку розтрощили стіни, насправді не належить вчительці з Печерська Ніні Москаленко. Про це повідомили у прес-службі міліції.

Зруйновані стіни і огорожу в міліції назвали демонтажними роботами та повідомили, що вони були проведені в частині будинку, яка належить іншій особі. "Незважаючи на відсутність заяви від власника цієї частини помешкання, на місці події працівники міліції провели ряд першочергових слідчих дій, у якості свідків опитано кілька чоловіків, які перебували на території приватної садиби. У бесіді з довіреною особою власника частини помешкання було встановлено, що вона, за дорученням власника, найняла робітників для проведення робіт виключно на території її довірителя", - йдеться у повідомленні. Кримінальне провадження міліціонери таки відкрили.

Зранку невідомі увірвалися до помешкання вчительки та розтрощили стіни. Минула атака на дім вчительки Москаленко відбулась 22 квітня. Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Ніни Москаленко, яке прийняв суддя Печерського суду Сергій Вовк. Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, мала скромний будинок серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до цього рішення 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено, а розгляд справи за напад триває. Суддя Сергій Вовк причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим.

Фото: Новый регион.