Найєм обіцяє зробити інтернет-проект з ТВІщиками

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 7:33

Журналіст Мустафа Найєм, котрий у понеділок разом з 30 колегами оголосив про звільнення з телеканалу ТВІ через незгоду з конфліктом навколо власності, заявив про створення інтернет-проекту. Про це Найєм розповів в ефірі ток-шоу "Свобода слова" на ICTV.

"Ми з нашими колегами, які вийшли з телеканалу ТВі, в тому числі з тими, які раніше працювали на інших каналах, будемо робити новий проект", - сказав він, - "Цей проект буде дійсно прозорим, тому що там не буде олігархів, це буде інтернет-проект, в якому ми будемо самі робити свою роботу". Окрім цього, журналіст попросив користувачів Facebook за змоги допомогти, бо без них нічого не вийде. Точної дати створення нового проекту ще немає.

У понеділок 31 журналіст телеканалу ТВІ заявили, що звільняються. 23 квітня Артем Шевченко оголосив, що став новим гендиректором телеканалу ТВІ, а серед інвесторів з’явилась нова людина – бізнесмен з американським паспортом Олександр Альтман. В той же час Наталя Катеринчук, чий кабінет гендиректора зайняв Шевченко, і засновник ТВІ Костянтин Кагаловський заявили, що на канал здійснили рейдерську атаку. 24 квітня Мустафа Найєм оголосив вимоги журналістів в прямому ефірі ТВі і заявив - журналісти бойкотуватимуть до їхнього виконання. Після цього журналісти з проекту Tender News оголосили про початок розслідування щодо власників каналу, а нове керівництво ТВі заявило, що не визнає профспілку колективу та страйк. Це і стало останньої краплею для звільнення.