Нардепи надрукують свої стенограми за майже 2 млн

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 7:48

Управління справами Верховної Ради підписало угоду з державним підприємством "Видавництво Верховної Ради України" угоду на друк стенограм засідань Ради. Про це повідомляє Портал державних закупівель.

Вартість угоди - 1 720 000 гривень. За ці гроші видавництво має надрукувати 5 100 стенографічних звітів, 8 750 інформаційних бюлетенів, 2 500 примірників з матеріалами парламентських слухань і 3 000 примірників невідомої продукції, названої в тендерній документації як "аналогічна". Виходить, один друкований примірник "від нардепів" обійдеться у 88 гривень - приблизно стільки ж коштує друк якісного шкільного підручника.

У березні Міносвіти замовило друк шкільних підручників для 5 класів, оновитися котрі мають вже у вересні. Половину всього державного замовлення отримали два "дружні" до МОН видавництва - ТОВ "Видавничий дім "Освіта" і ТОВ "Генеза". За кілька тижнів Міносвіти заплатило майже 10 000 000 гривень Державній акціонерній компанії "Українське видавничо-поліграфічне об'єднання" за доставку посібників в школи.