Пилипишина від тюрми рятують бабусі

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 10:40

Пилипишина від тюрми рятують бабусі

Під Голосієвським судом, де зранку розпочався суд над екс-головою Шевченківської райдержадміністрації Віктором Пилипишиним, зібралося близько 40 пенсіонерок, які вийшли на захист підсудного. Про це повідомляє журналіст "Свідомо".

Суддя Микола Дідик оголосив перерву в судовому засіданні для вирішення питання щодо призначення додаткової експертизи за клопотанням прокурора Сергія Здрака, яка має встановити чи завдали дії Пилипишина матеріальної шкоди громаді. Суддя Дідик на минулому судовому засіданні долучив до справи ревізію Шевченківської райадміністрації, яка говорить про те, що екс-голова ніякої матеріальної шкоди на посаді голови цієї ж адміністрації киянам не завдав. Клопотання про включення результатів ревізії вніс сам Пилипишин.

Віктора Пилипишина судять за передачу приватній фірмі 4-х поверхового будинку на проспекті Перемоги, а також передачу приміщення вечірньої школи. Обидва випадки сталися, коли Пилипишин очолював Шевченківську райдержадміністрацію. Зі втратою цих двох об’єктів бюджет не доотримав близько 15 мільйонів гривень. З квітня 2011 року екс-чиновник перебуває на підписці про невиїзд.  Віктор Пилипишин брав участь у виборах на 223 окрузі в Києві, який охоплював виборців Шевченківського району, проте пройти у Верховну Раду він не зміг. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг його конкурент від «Свободи» Юрій Левченко. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5 листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси.