Пилипишин проситься у суду закордон

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 11:27

Екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин, котрого зараз судять за нібито передачі приміщень району в приватні руки, просить суддю Голосіївського райсуду Миколи Дідика змінити запобіжний захід з підписки про не виїзд, на заставу. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із зали судових засідань.

Своє прохання Пилипишин обгрунтовує тим, що його діяльність стосується закордонних мандрівок, а також лікарі йому радять там пройти лікування. Ще він хоче поїхати з онуками на відпочинок. Прокурор заперечив проти такого бажання підсудного і попросив суд залишити йому підписку. Ще цікавий факт - Пилипишина захищає адвокат Рафальська, яка також задіяна в справі батька та сина Павліченків, котрих звинуватили у вбивстві судді. У справі вона захищає потерпілу сторону - родину вбитого судді Зубкова.

Віктора Пилипишина судять за передачу приватній фірмі 4-х поверхового будинку на проспекті Перемоги, а також передачу приміщення вечірньої школи. Обидва випадки сталися, коли Пилипишин очолював Шевченківську райдержадміністрацію. Зі втратою цих двох об’єктів бюджет не доотримав близько 15 мільйонів гривень. З квітня 2011 року екс-чиновник перебуває на підписці про невиїзд.  Віктор Пилипишин брав участь у виборах на 223 окрузі в Києві, який охоплював виборців Шевченківського району, проте пройти у Верховну Раду він не зміг. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг його конкурент від «Свободи» Юрій Левченко. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5 листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси.  

Теги: