Ахметов кличе на Андріївський народного дизайнера

Максим Опанасенко
30 квітня 2013р. 12:24

Київський дизайнер Ігор Скляревський розробив власний проект-бачення Андріївського узвозу. Його він запропонував компанії "ЕСТА", що належить бізнесмену Рінату Ахметову і володіє територією колишньої фабрики "Юність" на Андріївському. 

Основна ідея проекту – історична вулиця повинна сама розповідати історії про себе. Про це вже попіклувалася києвознавець Владислава Осьмак. Біля кожного будинку, котрий несе в собі дух історії, буде розміщено інформаційне табло з оповідкою. Ще Скляревський пропонує повернути афішні тумби з розкладом театральних вистав. Ось ще кілька основних догм запропонованого проекту:


 

Побачити всю оформлену Скляревським ідею можна тут - http://www.junost.org.ua/sites/default/files/2013_0424_presentation_navigaciya_andreevsky.pdf. "ЕСТА" обіцяє реалізувати її, якщо добро на це дадуть кияни. 

Ігор Скляревський автор ще одного цікавого проекту для Києва. Минулоріч він розробив цілу систему різноманітних інформаційних показників для зручності в Київському метро. Ідею він вирішив безкоштовно віддати столиці. Більше про це можна дізнатися тут.

Щодо компанії "ЕСТА", то це вона у 2012-му зруйнувала будинки на Андріївському, щоб збудувати офісний центр. Після вуличних протестів компанія вибачилася та пообіцяла збудувати не центр, а будь-що, що вирішить створена з представників громадськості рада. Власне, всі ідеї викладаються на спеціальноствореному сайті www.junost.org.ua